• Velike adventske ispovijedi po župama dekanata:

12.12. SRIJEDA: 15h – Ivanovo Selo

13.12. ČETVRTAK: 11 h i 15 h – GRUBIŠNO POLJE

14.12. PETAK 15h – Vel. Trnovitica – Nova i Stara Ploščica

15.12. SUBOTA: 9 h – Kapelica; 10h i 16h – Garešnica; 15h – Brestovac

16.12. NEDJELJA: 14h – Palešnik i Hercegovac

15:30 h – Tomašica i Kaniška Iva

• Od ove nedjelje na izlazu iz Crkve i u župnom uredu kroz tjedan  možete nabaviti kalendare 12 i 1 list, male i velike danice, male džepne kalendare,  razglednice, križeve, krunice.

• Dragi vjernici, ispred ambona je kutija u koju možete stavljati slatkiše za djecu (čokolade, bombone, lizalice i sve što može proći kroz otvor kutije), koje ćemo podijeliti u božićne dane.
  • Nema do daljnjega klanjanja.

• Pred nama je zimski kvatreni tjedan u kojem se vjernici pozivaju na intenzivniju molitvu, djela pokore i ljubavi. Tjedan je posvećen kršćanskoj dobrotvornosti i zahvali Bogu za njegova dobročinstva. Kvatreni dani su srijeda, petak i subota

• Iduća nedjelja je nedjelja caritasa. Sva milostinja usmjerena je prema najpotrebnijima. Hrvatski caritas uz redovitu akciju, kroz cijelo došašće sprovodi akciju“ Za 1000 radosti“ za siromašne obitelji. Letak imate na izlazu.